Náramek LOTOS

Novinka
Photoroom 20240516 092333

Náramek LOTOS je krásný náramek plný ženskosti a života. Je tvořen ze skleněných korálků, štrasových rondelek a přívěskem z lotosového květu oboje z chirurgické ocele. Skleněné korálky jsou broušené ohňovky o velikosti 7mm.  Náramek je vhodný na obvod zápěstí 15-16cm. Pokud potřebujete náramek zmenšit nebo zvětšit, napište do poznámky u dokončení objednávky Jak velký náramek potřebujete. Buď na jaký obvod zápěstí nebo jakou chcete přímo délku samotného náramků.Prosím tuto informaci do poznámky dopište, zda se jedná o celkovou délku náramku či obvod zápěstí.

Příklad poznámky:

  • náramek "Náramek LOTOS": obvod zápěstí 17,3cm 
  • náramek "Náramek LOTOS": délka náramku cca 19cm

Náramků  je pouze omezené množství. 

Náramek je zabalen v zelené dárkové krabičce s mašlí.

 

Uvedené velikosti variant jsou obvody ZÁPĚSTÍnikoliv délka náramků. Obvod zápěstí změřite tak, že vezmete krejčovský metr a omotáte kolem zápěstí. K obvodu nepřidávejte žádné mm. Náramek je vyroben na danou velikost zápěstí a má vůli, aby nebyl těsný kolem zápěstí. Pokud nemáte krejčovsky metr, nezoufejte. Stačí ustřihnout provázek nebo proužek papíru a ten obmotat kolem zápěstí. Na provázku či proužku papírku si udělejte značku a poté změřte pravítkem. 

 

Pokud jste nenašli svou velikost, napište nám email, zprávu na WhatsApp nebo můžete napsat na messenger na fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075687377813

Do zprávy uveďte název produktu a obvod zápěstí nebo přímo délku náramku jakou potřebujete

 

Jak pečovat o naše korálky a čemu se vyhýbat najdete zde https://www.modramama.com/pece-o-koralky/

259 Kč
Skladem (1 ks)

 
Kód Kód: 1266
Kategorie: korálkové náramky
Zpět do obchodu